Výlety a expedice

Zde jsou pozvánky na naše výlety, případně ukázky toho o jakých akcích se časem dočtete.

 

Expedice

Dlouhodobější výlety do krajin kde jsme ještě nebyly a chceme spatřit něco nové a pro nás neznáme. Většina expedic se skládá ze starých známých tváří, ale občas se stane, že nenaplníme kapacitu. Tak pokud vás některá zaujme, neváhejte a kontaktujte nás.

 

Ferraty

Výlety(zájezdy) na ferraty(zajištěné cesty) převážně v Rakousku a Itálii. Pokud se bojíte, že nemáte výbavu nebo nevíte kde ji sehnat. Vše pro vás ochotně zařídíme a levně. Případně poradíme jakou půjčovnu použít aby vás to na moc nepřišlo.

 

Přechody a treky

Výlety(zájezdy) do hor převážně Alp, kde s batohem budeme pobývat pár dní v divoké a nespoutané horské přírodě. Co se týká speciální výbavy tak je potřeba kromě dobré nálady, nějaký větší batoh a spacák. Tak že jestli vás to láká neváhejte a na nějaký se k nám přidejte.

 

Voda

 
Ať už ta divoká(řeky) nebo ta klidnější(moře, termální lázně) všude je dobře. Na rafty rádi jezdíme na rakouské řeky, určitě se časem nějaká pozvánka objeví. K moři taky občas jedeme, ale nejsme tipy lidí co válí někde šunky, radši vezmeme loď(raft) a projíždíme okolní zátoky, případně si najdeme jinou společnou zábavu u které se hýbeme. U vody se s námi nenudíte.